بسم الله الرحمن الرحیم ***خوش آمدید*** وبسایت شهر آستانه علوی کاملا خودگران مدیریت میشود و تحت امر و اشراف هیچ نهاد و ارگانی نیست. مشتاقانه پذیرای انتقادات وپیشنهادات شما هستیم.

..:: ۵ روستای شازند از نعمت آب بهره مند شدند/آغاز عملیات آبرسانی به ۴۶ روستای دیگر این شهرستان::..

نوشته شده توسط حامد زمانی

علی آقازاده استاندار مرکزی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شازند ما گفت: به مناسبت دهه فجر طرح آبرسانی به 5 روستای شهرستان شازند از جمله روستاهای تاج دولتشاه، چقا سیاه، واشه، فیزیانه و کرک به بهره برداری رسید که با بهره برداری از این پروژه 848 خانوار و 2544 نفر از نعمت آب شرب سالم بهره مند شدند.وی افزود: همچنین عملیات آبرسانی به بیش از 40 روستای  مجتمع کمال صالح در شهرستان شازند نیز با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و 900 میلیون تومان آغاز که با اتمام این پروژه تعداد 11 هزار و 500 نفر از نعمت آب شرب سالم بهره مند خواهند شد.

 

 


استاندار مرکزی بیان کرد: مدت اجرای این پروژه  3 سال تخمین زده شده که با بهره برداری از آن، 46 روستای شهرستان که طی دو دهه اخیر با مشکل آب مواجه بوده اند، این مشکل آنها رفع خواهد شد.

آقازاده اضافه کرد: طی یکسال گذشته 105 پروژه با اعتباری بالغ بر 23 میلیارد و 500 میلیون تومان در شهرستان شازند به بهره برداری رسیده است که این میزان پروژه بیش از 700 شغل پایدار را ایجاد کرده است.

وی اظهار کرد: همچنین سیلوی غلات شرکت تعاونی روستایی انقلاب هندودر با ظرفیت 22 هزار و 500 تن و با اعتبار بالغ بر 3 میلیارد تومان و در مساحت 10 هزار متر مربع مورد بهره برداری قرار گرفت.

استاندار مرکزی عنوان کرد: در این پروژه تعداد اشتغال ایجاد شده 9 نفر است و 3500 نفر از کشاورزان منطقه سربند از خدمات این سیلو بهره مند خواهند شد.

آقازاده یادآور شد: همچنین با حضور در جمع مردم شهر آستانه در خصوص موضوعاتی چون گنبد تاریخی سهل ابن علی، روشنایی بین شازند و آستانه، نیمه کاره ماندن استخر، بیمارستان، شرکت بهنوش بحث و تبادل نظر و برای رسیدگی به این موضوعات تصمیماتی اتخاذ خواهد شد.
نظرات

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات