بسم الله الرحمن الرحیم ***خوش آمدید*** وبسایت شهر آستانه علوی کاملا خودگران مدیریت میشود و تحت امر و اشراف هیچ نهاد و ارگانی نیست. مشتاقانه پذیرای انتقادات وپیشنهادات شما هستیم.

..::کشته های و مصدومین آتش سوزی در هتل زائرین استان مرکزی در نجف اشرف::..

نوشته شده توسط حامد زمانی

کشته های شازند♦️اعلام اسامی کشته ها و مصدومین حادثه آتش سوزی در  هتل محل  اسکان زائران استان مرکزی در نجف اشرف 

♦️محمودی سرپرست حج و زیارت استان مرکزی گفت : در حادثه آتش سوزی صبح امروز در محل اسکان زائران شهرستان شازند در هتل فندق الناصر نجف اشرف 5 نفر کشته و مصدوم شدند .

♦️وی افزود :  در این حادثه طاهره علیخانی و گوهر احمدی اهل شهرستان شازند به علت خفگی ناشی از دود آتش سوزی فوت کردند و  اسماعیل خالدی ، شوکت رضایی و محمد علی قاسمی هم مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند .

تکمیلی

به گزارش پایگاه خبری شازند ما، هتل فندق الناصر نجف اشرف یکشنبه شب در خیابان المدینه این شهر دچار حریق شده است.

 
به گزارش بکه خبری السومریه نیوز، بیش از ۱۳۰ زائر ایرانی از این هتل تخلیه شدند و چندین نفر از آنها به دلیل استشمام دود دچار حالت خفگی شدند.
 
 

 

 
این حادثه آتش سوزی در محل اسکان زائران شهرستان شازند در هتل فندق الناصر نجف اشرف رخ داد که تعداد 5 نفر از زائران این شهرستان کشته و مصدوم شدند.
 
به گفته محمودی سرپرست حج و زیارت استان مرکزی، در این حادثه طاهره علیخانی و گوهر احمدی اهل شهرستان شازند به علت خفگی ناشی از دود آتش سوزی فوت کرده و  اسماعیل خالدی ، شوکت رضایی و محمد علی قاسمی هم مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند .
 
گفتنی است زائران این کاروان تحت پوشش کاروان‌های عتبات عالیات نبوده و در قالب کاروان آزاد به نجف اشرف سفر کرده بودند.

نظرات

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات