بسم الله الرحمن الرحیم ***خوش آمدید*** وبسایت شهر آستانه علوی کاملا خودگران مدیریت میشود و تحت امر و اشراف هیچ نهاد و ارگانی نیست. مشتاقانه پذیرای انتقادات وپیشنهادات شما هستیم.

..::در انتخابات شوراها، قوم و قبیله گرایی را کنار بگذارید::..

نوشته شده توسط حامد زمانی

به گزارش پایگاه خبری شازند ما، حجت الاسلام موسوی امام جمعه شازند در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه با اشاره به اهمیت مقوله تشکیل خانواده و همچنین عوامل تحکیم بنیان خانواده گفت: حفظ بنیان اسلامی و دینی و اخلاقی خانواده تاثیر مستقیم بر جامعه خواهد داشت و توجه به خانواده بسیار در دین مبین اسلام مورد تاکید قرار داشته است.


وی به روایتی از نبی مکرم اسلام(ص) درباره حسن خلق اشاره کرد و افزود: این پیامبر الهی حسن خلق را نیمی از ایمان معرفی می کنند که این مسئله نشان دهنده اهمیت  حسن خلق در ساختار دین و عملکرد مسلمانان است.

امام جمعه شازند با اشاره به اینکه یکی از مهمترین عوامل تحکیم بنیان خانواده، اخلاق مداری است تصریح کرد: با نگاهی به آموزه های دینی مشاهده می شود که تأکیدات زیادی درباره اخلاق و حسن خلق در آیات و روایات آمده است، ولی متأسفانه توجه به این مسئله، کم است.
 

 


موسوی در ادامه به سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دستور امام راحل اشاره و بیان کرد: رمز موفقیت نیروهای نظامی ما و وجه تمایز این نیروها با نیروی نظامی سایر کشورها انگیزه الهی، کارآمدی نیروها، اخلاص، شهادت‌طلبی و روحیه جهادی گری آنان است.

وی ادامه داد: فلسفه تاسیس سپاه، دفاع از انقلاب اسلامی است و هرجا نام و نشانی از انقلاب به چشم می‌خورد سپاه نیز همان‌گونه که تا الان حضور داشته حضور خواهد داشت و از انقلاب و آرمان الهی آن دفاع خواهد کرد.
 
نمایندگانی که با سران فتنه دیدار می کنند، خود فتنه گر هستند

امام جمعه شازند همچنین در اشاره ای مجدد به موضوع دیدار برخی نمایندگان مجلس با سران فتنه تاکید کرد: نمایندگانی که با سران فتنه دیدار می کنند، خود فتنه گر هستند و مردم باید آنان را شناسایی و از آنها دوری بجویند.

موسوی در ادامه به مسئله انتخابات اشاره و تاکید کرد: مسئله انتخابات پیش رو را به ویژه انتخابات شوراها را نباید کوچک شمرد و مردم بصیر ایران بار دیگر باید حضور پرشوری در انتخابات داشته باشند.

وی گفت: در انتخابات شوراهای اسلامی باید قوم و قبیله گرایی را کنار گذاشت و به افراد با بصیرت، انقلابی، کاردان، متخصص، مومن، متعهد، متحرک، متخلق به اخلاق اسلامی و دلسوز رای داد.

امام جمعه شازند با بیان اینکه حضور در انتخابات یک وظیفه حیاتی و اجتماعی هر ایرانی است خاطرنشان کرد: مردم هوشیار باشند که افرادی که غربگرا، نوکر آمریکا و خودفروخته هستند انتخاب نکنند و به خصوص جوانان به جلسات چنین افرادی نروند.

انتهای پیام/ن
نظرات

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات