بسم الله الرحمن الرحیم ***خوش آمدید*** وبسایت شهر آستانه علوی کاملا خودگران مدیریت میشود و تحت امر و اشراف هیچ نهاد و ارگانی نیست. مشتاقانه پذیرای انتقادات وپیشنهادات شما هستیم.

..::عدم توجه اداره اوقاف شهرستان شازند به خاموشی تصویر مقام معظم رهبری!!!!+تصویر::..

نوشته شده توسط حامد زمانی

متن و تصویر ارسال از آقای رضایی از محله علیا

امامزادگان شهر آستانه علوی، همچون نگینی درخشان در شهرستان شازند و استان مرکزی که از دیرزمان مورد استقبال خیل عظیمی از زایران و مجاوران و دوستداران آستانشان می باشند.

وجود نامهربانی ها و حتی کج اندیشی های فراوان در برابر مقابل تاریخ و جغرافیای این شهر، موجب ایجاد آثار نامطلوبی بر امامزادگان این شهر داشته است که از مهمترین آنها می توان به تخریب چندین باره گنبد بلند این امامزادگان اشاره کرد که اصلی ترین دلیل آن کیفیت نامطلوب مصالح و سرمای هوای این منطقه بوده است.

بحث در این موارد بسیار است و نیازمند کارشناسی های خاص خود را دارد.

سر در ورودی امامزادگان آستانه علوی - حامد زمانی

یکی از موضوعاتی که در خصوص ورودی امامزادگان جلب توجه کرد، نصب تابلوهایی بر ورودی این آستان بود.

تصویری از امام راحل و مقام معظم رهبری و هم چنین تصویر السلام علیک یا سهل بن علی(ع).

در حدود یکسال و نیم قبل از ارسال این پست (این پست در تاریخ 1395/09/10 دریافت شده است) ، یکی از همشریان و دوستان گرامی، نظر بنده را به مطلبی جلب کرد که پس از گذشت ایامی از این موضوع، همچنان از عدم توجه مسئولان این امر به این مسئله رنج می بریم.

خاموش بودن لامپ تصویر مقام معظم رهبری که به شدت نیز موجب جلب اذهان شده، ولیکن به دلیل اینکه اکثر کسانی که با این موضوع در شب هنگام مواجه می شوند به امید تصحیح این خطا از آن گذر داشته اند.

اوقاف شهرستان شازند و کم مهری نسبت به آستانه علوی

تذکرات چندین باره مردم به مسئولین این امر و تغییر نکردن این وضع بعد از این مدت طولانی موجب شد تا این پست را از حسب وظیفه و امر به معروف در این سایت درج نمایم.

لذا از همه مدیر سایت آستانه علوی در خواست دارم این متن را به اشتراک گذاشته و هم چنین از مردم شریف شهر آستانه علوی تقاضا دارم تا نسبت به پیگیری این امور از مسئولین، کوتاهی ننمایند و به تغییر سبک خود در شهر آستانه تغییر دهند.

این در حالی است که هزینه تعمیر لامپ یا سیم کشی این تابلو زیاد نبوده،همچنان که خادمین امامزاده هم قادر به انجام آن هستند. و اگر هم این توانایی را ندارد، ما حاضر به تعمیر و محافظت از اموال امامزادگان هستیم./

متن و تصویر ارسال از آقای رضایی از محله علیا
نظرات

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات