بسم الله الرحمن الرحیم ***خوش آمدید*** وبسایت شهر آستانه علوی کاملا خودگران مدیریت میشود و تحت امر و اشراف هیچ نهاد و ارگانی نیست. مشتاقانه پذیرای انتقادات وپیشنهادات شما هستیم.

..::کمبود علائم راهنمایی و رانندگی در محورهای شازند مشهود است::..

نوشته شده توسط حامد زمانی

ه گزارش پایگاه خبری شازند ما، نشست شورای ترافیک شهرستان شازند با حضور فرماندار شازند، بخشداران، شهرداران و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان در فرمانداری برگزار شد.
مابقی متن در ادامه مطلب
غلامعباس میرزایی فرماندار شازند در این نشست گفت: در راستای رفع مشکلات ترافیکی و هندسی محورهای شهرستان باید با کار کارشناسی و دقت نظر اقداماتی انجام شود.
 
 وی با بیان اینکه نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگی، نصب گاردریل و... از مسائل حائز اهمیت است افزود: در برخی محورهای شهرستان، گاردریل یا حفاظ و همچنین برخی علائم رانندگی وجود ندارد که باعث ایجاد خطراتی برای رانندگان می شود.

فرماندار شازند با بیان اینکه کمبود تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی در محورهای شهرستان مشهود است که نیاز به پیگیری دارد تصریح کرد: اگر کسی در محورها و جاده های نامناسب که امکان اصلاح و درست کردن آن وجود داشته اما رسیدگی نشده، آسیب ببیند، همه ما مقصر هستیم.

میرزایی با اشاره به مسیر پل جمهوری تا پل آستانه بیان کرد: این مسیر محل وقوع تصادفات زیادی است که باید در این خصوص تصمیم عاجل اتخاذ شود تا شاهد بروز مشکلات بعدی نباشیم.

وی ادامه داد: با توجه به مسائل امنیتی، در هیچ شهری، تریلی نفت کش داخل شهر نباید پارک کند اما در این خصوص اهمال کاری می شود که باید شهرداران زمینی را به عنوان پارکینگ در خارج از محدوده شهری برای پارک این خودرو ها در نظر بگیرند چرا که اگر اتفاقی رخ دهد تبعات زیادی را در پی خواهد داشت.

فرماندار شازند ضمن تاکید بر اینکه تقاطع ورود خودروهای معادن به محورهای اصلی باید دارای رمپ باشند و دستگاه متولی باید به جد این موضوع را پیگیری کند عنوان کرد: بعضی افراد در مناقصه ها شرکت می کنند اما از سوی دستگاه های متولی هیچگونه نظارتی بر عملکرد آنان نیست که باید این موضوع در اولویت کاری مسئولان عمرانی بخشداری ها و شهرداری ها قرار گیرد.

میرزایی همچنین بر لزوم نصب دوربین های سطح شهرها توسط شهرداری ها تاکید کرد.

از جمله مصوبات این نشست پیگیری لازم در خصوص مسیر پل جمهوری به پل آستانه، ساماندهی ایستگاه تاکسی های عباس آباد، ساماندهی و اصلاح ورودی شهر شازند، ایجاد پارکینگ خودروهای سنگی در شهرهایی که انجام نشده است، سماندهی بلوار ورودی شهر آستانه و ارائه طرح جدید، ایجاد دوربرگردان برای بلوار دانشگاه آزاد آستانه و... بود.
نظرات

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات