تبلیغات
..:: شهر آستانه علوی ( اراک - شازند - آستانه ) ::.. - دیدار برخی از نمایندگان مجلس با سران فتنه، خیانت به مردم است

دیدار برخی از نمایندگان مجلس با سران فتنه، خیانت به مردم است

نوشته شده توسط سهیل قربانی

به گزارش پایگاه خبری شازند ما، حجت الاسلام موسوی امام جمعه شازند در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به اهمیت موضوع امامت و ولایت گفت: اعتقاد به امامت ولایت معصومین (ع) از اصول بنیادین و اعتقادی به شمار می رود که بر تمامی افکار و رفتار یک انسان مسلمان و معتقد تاثیر اساسی دارد.

وی افزود: قبولی تمام اعمال و عبادات ما در سایه اعتقاد به مسئله امامت و ولایت معصومین (ع) بعد از نبوت است و جریان امامت تا  روز قیامت استمرار دارد .

امام جمعه شازند با اشاره با آیات الهی در قرآن کریم از مسئله امامت و ولایت به عنوان یکی از حیاتی‌ترین و سرنوشت‌سازترین مسائل جهان اسلام یاد کرد و افزود: بدون ولایت نعمت ناتمام است و اگر مسأله مهم امامت و ولایت را در جامعه تبیین نکنیم، رسالت خداوندی را بجا نیاورده‌ایم.
 

 


موسوی همچنین با اشاره به برگزاری مراسم معنوی اعتکاف، اظهار کرد: از تمام کسانی که با حضور در مراسم اعتکاف از این فرصت بهره بردند تشکر می کنم، بالطف الهی مراسم اعتکاف امسال با رشد همراه بود و  حضور پر شور مردم به خصوص جوانان در مراسم اعتکاف غرور آفرین است.

موسوی در بخش دیگری از سخنان خود به مسئله انتخابات اشاره و تاکید کرد:  مردم ۴ سال سرنوشت شهر خود را به شوراهای اسلامی می سپارند، البته فلسفه واقعی شوراها حضور در همه صحنه های اداری، اجتماعی، فرهنگی و مصالح عمومی مردم است ولی فعلا شوراها فقط در حوزه مسائل شهرداری ها فعالیت می کنند اما در همین حد هم اهمیت بسیار بالایی دارند.

وی ادامه داد: برای تصدی این مسئولیت ها باید افراد صالح، مومن، انقلابی، پاکدست و دلسوز در نظر گرفته شوند، امید است مردم با بررسی و تحقیق و رعایت موازین دینی و انقلابی انتخاب شایسته ای در مورد شوراها داشته باشند.

امام جمعه شازند ولایتی بودن را یکی از مهمترین ملاکها در انتخاب فرد اصلح عنوان و تصریح کرد: مردم عزیز باید با بصیرت تمام به افراد دلسوز نظام و ولایت، کاری و شجاع رأی دهند.

موسوی در ادامه بیان کرد: با خبر شدیم که عده ای از نمایندگان مجلس با برخی سران فتنه سال 88 دیدار کرده و جلساتی داشته اند؛ چرا نماینده مردم باید با کسانی که هنوز  هم با نظام زاویه دارند نشست و برخاست کند؟!

وی دیدار برخی از نمایندگان مجلس با سران فتنه را خیانت به مردم دانست و اضافه کرد: سران فتنه هنوز هم از اقدامات خود در سال 88 توبه نکرده اند و و مردم باید از این افراد  دوری کنند.

امام جمعه شازند در پایان انتخابات را امتحانی بزرگ خطاب و اظهار کرد: مردم همیشه در صحنه ایران باید تلاش کنند که افراد ولایی را برای تصدی پست ریاست جمهوری و شوراها انتخاب کنند و تلاش ها و فتنه گری های دشمنان این نظام و انقلاب را نقش برآب کنند.

انتهای پیام/ن
نظرات